Про мене

ЧОМУ ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРИТИ МЕНІ ВИГОТОВЛЕННЯ КОВАНИХ ВОРІТ

Добрий день!

Мене звати Віталій Франчук. Я коваль художнього кування і керівник майстерні "KOVANI VOROTA".

Можливо, я не самий креативний і неординарний фахівець, але, я притримуюсь перевірених методів, які гарантують хороший результат. За креативність і дизайн відповідають художники і дизайнери.

Основною моєю відмінністю від інших добротних виробників, є спрямованність на кування труб.

Цей процес складніший і довший, ніж традиційне кування металевих прутків. Виграш отримуємо у вазі. Для відкатних воріт - це визначальний чинник. Також, ворота з труби виглядають об’ємніше. Об'ємність - ще один плюс для кованих виробів, які використовують в екстер’єрі. Таке кування не виглядає "бідненьким".

І головний плюс - це безпечна робота двигунів автоматики без перевантажень.

ВАШІ ВОРОТА ЗАВЖДИ ВИГЛЯДАТИМУТЬ СТИЛЬНО. КЛАСИКА ЗАВЖДИ В МОДІ

Мені подобається, коли після монтажу воріт, проїжджаючі авто призупиняються, щоб розглянути красу.

5 ФАКТІВ ПРО МЕНЕ:

  • 17 років досвіду роботи з художнім куванням
  • Більше 80 задоволених клієнтів
  • Я постійний підрядник у 12 дизайнерів / архітекторів, що свідчить про довіру до мене та високий рівень виконавця.  З деякими архітекторами я працюю з 2005 року.
  • Спеціальна освіта: червоний диплом за фахом коваль художнього кування / електрогазозварник. Закінчив в НТУУ «КПІ "Механіко-машинобудівний інститут» за спеціальністю "Обладнання з обробки металів тиском"
  • Володіння та користування комп'ютерними програмами: AutoCAD, Corel Draw, 3DS MAX, Photoshop

Повірте, все це не пройшло безслідно. З кожним виконаним замовленням я відчуваю, як зростає майстерність, а разом з ним і бажання працювати ще краще.

ВАРТІСТЬ ДІЛЯНКИ З НАШИМИ ВОРОТАМИ ТА ХВІРТКОЮ ЗРОСТАЄ НА 10000-15000 $ ПРИ ВИТРАТАХ У 5000-8000 $

Якщо ви захочете продати свою ділянку, то це буде зробити простіше. У нього з'явиться відмінність від інших - "вишукані ковані ворота" і сильне перше враження.

ВАШ КОВАЛЬ ВПОРАЄТЬСЯ З БУДЬ-ЯКИМ ЗАВДАННЯМ

Сумніваєтеся, чи зможу я виконати специфічну роботу? Наприклад, навіс, піднавіс, ліхтарі або іменний герб? Звичайно, є вироби, які я не виготовляю принципово, але більшість роблю так, ніби готую їх на виставку в Париж.

Так, я виготовив арочні навіси довжиною 12м., піднавіс з мідним накриттям, флюгер з карбуванням, димоходи, перила з старослов'янськими символами, арочні лавки, ковані стільці і столи, ковані карнізи, садові ліхтарі, вироби з листям бароко, кований портал при вході на кухню, меблі в санвузол, відливав латунні вставки на перила, вазу з кованими фруктами і багато інших специфічних замовлень. При цьому я використовую свій досвід, щоб уберегти вас від неприємних сюрпризів у вигляді появи іржи або зламаних елементів.

ХОЧЕТЕ СТАТИ МОЇМ КЛІЄНТОМ?  ЦЕ ДОСИТЬ ПРОСТО:

  • ознайомтеся з переліком моїх послуг і оберіть потрібні вам вироби
  • зробіть фотографії місць, де будуть встановлені вироби
  • заміряйте основні габарити
  • зв'яжіться зі мною зручним для вас способом і перешліть цю інформацію
  • протягом 24 годин отримайте зображення вашого будинку з накладеним зображенням обраного вами кованого виробу