Ширина отвору:

Ворота 

Ковані відкатні ворота

Прийнято вважати, що ковані відкатні ворота повинні бути прямокутними. У такій конструкції зручніше встановлювати верхні направляючі ролики. Але, ворота можуть бути як гарними, так і зручними. Тому, форма воріт не повинна впливати на тип відкривання. Ми поєднали красу розпашних воріт і зручність відкатних. Для цього була розроблена конструкція з декоративними пластинами і кутником 63х63мм, за яким рухаються направляючі ролики.

Другим моментом в відкатних воротах служить вага самих воріт. Велика вага - це погано. Автоматика швидко ламається. Несучі балки теж розраховані на певну вагу (до 700 кг). Є і посилені балки, але їх вартість набагато вища.

З нашою технологією кування труби 20х20 та 15х15, ми вкладаємося в норму. Також, труба об'ємніше за квадрат аналогічної ваги. Це додатковий плюс до краси наших воріт. Погодьтеся, що економія у вазі навіть на 30% - це істотно.

Можливо, ви вже звернули увагу на фактуру наших кованих елементів (прожилки). Такий метод фактури ми запозичили у старих європейських майстрів. Нам так сподобався результат, що з 2005-го року, ми всі вироби робили з такою фактурою. Тільки раніше ми пробивали квадрат, а тепер трубу. Ще на цю фактуру здорово наноситься патина.

Ворота ми «зашиваємо» листом товщиною 1,5 мм. Стики листів із зворотного боку закриваємо смугою 40х4мм.

Перед створенням нашого каталогу, ми провели опитування. Людям пропонували оцінити ворота балами від 1 до 10. Тільки, не просто по красі, а по тому, які з варіантів вони замовили б собі. В опитуванні брало участь 50 воріт. Були, як і наші попередні, так і картинки з інтернету.

Було встановлено, що:

  • Люди люблять ковку в поєднанні з геометричними лініями.
  • Ворота з безліччю довгих хвилястих ліній отримували низький бал.
  • Людям подобається глибина і обсяг. Ворота з тонкими прутками отримували низький бал.
  • У всіх людей смаки різні. Одна модель воріт могла отримати, як 3 бали, так і 10.
  • Переважній більшості подобається помірна патина.

Ця інформація, свій досвід і своє бачення, були спрямовані Данилову Сергію. Художнику-конструктору кованих виробів. Сергій намалював ескізи. Далі, елементи в ескізах були підігнані під технологію кування труби. За цим ескізами я створив моделі - точні копії воріт.

Більшість моделей мають стандартний розмір під отвір 4м. Якщо вам потрібні ворота інших розмірів, то ми зможемо їх доопрацювати.

Щоб подивитися ковані хвіртки до наших воріт - приїжджайте до нас. Також, в живу ви побачите зразки.

 Якщо вам в одних воротах сподобалася одна частина, а в інших інша, то звертайтеся. Скомпонуємо. Фотографуйте паркан де будуть ворота і відправляйте нам. Вкажіть висоту стовпів і відстань між ними. Ми накладемо вподобану вами модель на фото.

Каталог буде шліфуватися і доповнюватися.