FAQ

ЯКИЙ ВАШ ГРАФІК РОБОТИ?

Ми працюємо з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00. В цей час ви можете зв'язатися з нами. Також, в будь-який зручний для вас час, ви можете написати нам в чаті (справа внизу сайта), на електронну пошту або на Viber. Зустрічі та консультації ми намагаємося призначати на п'ятницю або суботу, але якщо вам ці дні не підходять, то зв'яжіться з нами, щоб узгодити зустріч на інший день.

ЧИ ПОТРІБНО ДОМОВЛЯТИСЯ ПРО ЗУСТРІЧ, ЩОБ ОСОБИСТО ОБГОВОРИТИ ПИТАННЯ?

Якщо ви хочете замовити виготовлення кованих воріт або у вас залишаються питання, відповідь на які ви не змогли знайти на нашому сайті, тоді давайте зустрінемося. Так ми зможемо гарантовано виділити вам час. Початкові консультації нам зручніше проводити у п'ятницю або в суботу.

Я ЖИВУ ДАЛЕКО ВІД КИЄВА. ЧИ МОЖУ Я ЗАМОВИТИ У ВАС КОВАНІ ВОРОТА?

Так, ми виконуємо замовлення по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. В такому разі вам необхідно зв’язатися з нами для попередньої консультації. Наше виробництво знаходиться у Києві, тому, якщо ваш об'єкт знаходиться далі, ніж 100 км, то таку доставку і монтаж ми більш детально обговорюємо при зустрічі. Звичайно ж, більшу частину питань ми можемо з вами вирішити через зворотній зв'язок (чат, телефон, інтернет, вайбер) .

МЕНІ СПОДОБАЛИСЯ ОДНІ ВОРОТА НА ВАШОМУ САЙТІ. МОЖНА ВИГОТОВИТИ ЇХ В ІНШОМУ КОЛЬОРІ?

Звичайно, так. Для останнього декоративного шару фарби ми, в основному, використовуємо фарбу торгової марки CST. Вони бувають з молотковим ефектом (близько 32-х кольорів) і з металевою стружкою (близько 14-ти кольорів). Оскільки після декоративного шару фарби, ми наносимо на виріб ще й патину, то варіантів фарбування – велика кількість. З більшістю варіантів ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Також не забувайте про нашу функцію накладення на фото воріт, які вам сподобалися в обраному кольорі. Так ви будете бачити габарити воріт, поєднання кольору фасадів з кольором воріт. Послуга ця, поки що, безкоштовна, так що підготуйте фотографію отвору під ворота, хвіртку або паркану. Бажано, фотографувати під прямим кутом. Оберіть ворота з нашого каталогу, вкажіть колір фарби і патини. Заміряйте і запишіть висоту стовпів і ширину прорізів. Відправте на нашу електронну пошту. Протягом доби ми відправимо результат і зв'яжемося з вами.

ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЕКТ?

Так, ми можемо розробити індивідуальний дизайн, зробити унікальну фарбу (змішуванням різних кольорів), викувати ваші ініціали, зашити деревом вироби і.т.і. При такому побажанні клієнта, ми прописуємо даний пункт в договорі. Зверніть увагу, що розробка індивідуального проекту оцінюється дорожче. Ми були б раді обговорити ваші побажання та ідеї для персоналізації ваших кованих виробів.

ВИ МОЖЕТЕ ВИГОТОВИТИ КОВАНІ ВОРОТА ЗА МОЇМ ЕСКІЗОМ?

Можемо. Якщо у вас є готовий ескіз кованих воріт, то ми можемо обговорити з вами виготовлення. Такий ескіз повинен відповідати нашому класичному стилю кування. Ми можемо взяти його за основу або виготовити у точності.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВАШИХ ВОРІТ?

Стільки, скільки потрібно, щоб зробити добре. В даний момент, виготовлення кованих воріт займає приблизно 4-8 тижнів від того моменту, коли ми отримаємо першу передоплату. Цей період може бути довшим або коротшим. Все залежить від складності та домовленостей між сторонами.

ВИ ДАЄТЕ ГАРАНТІЮ НА КОВАНІ ВОРОТА?

Ми даємо гарантію на наші ковані ворота 3 роки. Пам'ятайте, що ми намагаємося виготовляти ковані ворота так, щоб вони простояли 100 років. Тому, не думайте, що на п'ятому році вони у вас розваляться)

На фарбування ми даємо гарантію 1 рік і два роки сервіс. На жаль, не дивлячись на весь технологічний прогрес, технологи так і не створили такої фарби по металу, яка закрила б питання з іржею назавжди і була при цьому доступною. За 15 років досвіду і експериментів з фарбуванням кованих виробів, ми прийшли до висновку, що найкращим рішенням є дуже якісна підготовка металу під фарбування, витримка технологічних вимог при фарбуванні і використання фарб із дорогого сегменту. Тому приділяємо цьому питанню багато уваги і часу.

Окремо дається гарантія на автоматичні системи і електрозамки. Тут гарантія залежить від виробника і на різні системи вона різна.

Звичайно ж, ми не забуваємо про банальні людські відносини і не кидаємо своїх клієнтів один на один з проблемами навіть, якщо вийшов термін гарантійних зобов'язань. Тому, пишіть або телефонуйте нам, якщо у вас виникли труднощі.

ВИ РЕМОНТУЄТЕ КОВАНІ ВИРОБИ?

Ми робимо ремонт тільки тих кованих виробів, які самі виготовили. На жаль, у нас немає часу та вільних виробничих приміщень, щоб виконувати інші ремонтні роботи. Ми можемо тільки порекомендувати фахівців, які, можливо, зможуть вам допомогти.