FAQ

При користуванні нашим веб-сайтом та інтернет-магазином, ви приймаєте наші Умови та Положення. Сайт не є публічною офертою. Дізнайтеся більше нижче:

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

При використанні нашого веб-сайту і інтернет магазину, ви приймаєте наші Умови використання. Вам повинно бути 18 років і старше. Якщо ви молодше 18, ви можете використовувати цей Сайт тільки під наглядом батьків або законного опікуна, який погоджується виконувати ці Умови використання. Kovani Vorota навмисно не збирають особисту інформацію про людей молодше 18. Якщо Ви є одним із батьків або законним опікуном, погоджується на ці Умови користування на користь людини молодше 18, то ви повідомлені, що повністю відповідальні за нього. Якщо ви не погоджуєтеся на (або не можете виконати), будь-яке з цих положень і умов, не використовуйте цей Сайт.

ПОЛІТИКА ЗАМОВЛЕННЯ

Вся надана інформація про складання рахунків і реєстрації повинна бути правдивою і точною. Надання будь-якої неправдивої або неточної інформації може стати порушенням цих Умов використання. Підтверджуючи ваше замовлення в кінці оформлення покупки, ви погоджуєтеся прийняти та сплатити за товар (товари) і погодитися на умови повернення. Зверніть увагу на те, що можуть бути певні випадки, де ми не здатні прийняти ваше замовлення.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Якщо не вказано інше, усі матеріали, включаючи зображення, текст, ілюстрації, проекти, іконки, фотографії, музичні кліпи або завантаження, відеокліпи, письмові та інші матеріали, які є частиною цього Сайту, призначені тільки для особистого, некомерційного використання і є авторським правом, торговим знаком, торговим оформленням і / або іншою інтелектуальною власністю, яка належить і управляється власником сайту (Франчуком Віталієм) і захищені українськими та міжнародними законами про авторське право.

Ви можете завантажити Зміст та інші програми для завантаження, розміщені на сайті, тільки для вашого особистого використання. Ніякі права, права власності або майнові права в будь-яких завантажених матеріалах або програмному забезпеченні не передати вам в результаті ніякої подібної завантаження або копіювання, ви не можете повністю або частково відтворювати (за винятком зазначеного вище), видавати, передавати, розподіляти, відображати, змінювати, створювати похідні роботи, продавати або брати участь в будь-яких продажах або експлуатації в будь-якому вигляді.

ТОЧНІСТЬ ВІДОБРАЖЕННЯ КОЛЬОРІВ

Ми доклали всіх зусиль, щоб показати кольори наших виробів, представлених на Сайті, максимально точно. Однак, оскільки фактичні кольори, які ви бачите, будуть залежати від вашого монітора, ми не можемо гарантувати, що зображення на вашому екрані різних кольорів і відтінків буде точним.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЦІНИ

Ми завжди прагнемо відображати актуальну інформацію у нас на сайті, в тому числі, і інформацію про ціни. Може скластися ситуація, де ми могли допустити орфографічну або оціночну помилку або описку. Якщо через помилку ми надали неправильну інформацію про товар, ми будемо мати право, на наш власний розсуд, відмовитися або скасувати будь-які замовлення, пов’язані з цим товаром. Якщо трапиться така ситуація, ми можемо, на наш розсуд, зв'язатися з вами для інструкцій або скасувати ваше замовлення і повідомити вас щодо такого скасування. Все написане вище має відношення до усних домовленостей щодо замовлення (до підписання договору) .

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Kovani Vorota поважають ваше приватне життя і докладає всі зусилля, щоб охороняти одержану нами інформацію. Ваші побажання використання вашої інформації є нашим найвищим пріоритетом. Ми не передаємо інформацію клієнта (включаючи адреси електронної пошти) ніяким третім особам.