FAQ

Є велика перевага у виготовленні кованих воріт за індивідуальним замовленням - це вибір. Якщо вам хочеться взяти участь у творчому процесі створення ексклюзивних кованих воріт, то наша майстерня здатна задовольнити це бажання. Погляньте на нашу докладну інструкцію нижче, щоб краще зрозуміти те, який результат може бути досягнутий. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

СВІЙ КОЛІР ФАРБИ ТА ПАТИНИ КОВАНОГО ВИРОБУ

Існує великий вибір кольорів фарб і патини. Ми використовуємо найбільш популярні. Якщо вас не влаштовують запропоновані, ми можемо поекспериментувати змішуванням. Враховуйте тоді такий момент, що цей індивідуальний колір фарби потім буде важко відтворити. Всі фарби трохи відрізняються за тональністю в сирому та сухому вигляді.

РОЗРОБКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЕКТУ КОВАНИХ ВОРІТ

У нас є така послуга, як розробка індивідуальних проектів кованих виробів. Більше того, це основний метод роботи. Якщо у вас є ідеї та побажання, то ми готові це з вами обговорити. Майте на увазі, що ми працюємо з тієї стилістикою, яка представлена ​​у нас на сайті.

ЦІНА, ШВИДКІСТЬ, ЯКІСТЬ

Існує вислів: «можемо виконати роботу дорого, швидко і якісно. Обирайте будь-які два параметри».

У цьому жарті є велика частка правди. Будь-які два пункти впливають на третій і виконати їх всі відразу виходить дуже рідко.

Ми свої вироби робимо не швидко і не довго. Ми витрачаємо стільки часу, скільки необхідно, щоб зробити добре. Також і з ціною. У нас не дешево і не дорого.

ВИ МОЖЕТЕ ДОДАТИ ДО ДОГОВОРУ УМОВУ, ЩО БІЛЬШЕ НІКОМУ НЕ БУДЕТЕ ВИГОТОВЛЯТИ ЗАМОВЛЕНІ НАМИ ВИРОБИ?

Ми можемо прописати в договорі таку умову. Ми вже не один раз так робили, але виріб повинен відповідати деяким критеріям, щоб ми погодилися на такий пункт. Якщо ескіз виробу складається зі стандартних класичних візерунків, то сенсу в такому пункті немає, так як ми, скоріше за все, не зможемо його виконати. Якщо проект дійсно ексклюзивний і ви заплатили нам за цю ексклюзивність, то ми вносимо в договір умову, що такий самий виріб ми більше нікому виготовляти не будемо. Зверніть увагу, що певні вузли або модулі ми зможемо використовувати в інших виробах.