FAQ

Оскільки більшість наших кованих виробів робляться за індивідуальним замовленням, важливо ретельно зробити ваш вибір.

ЯКІ ВАШІ УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ?

Якщо ми виготовили вам на замовлення ковані вироби, то цей товар буде розроблений і виготовлений точно під ваші певні вимоги. Через це продукт не буде більше відповідати нікому, крім вас. Це означає, що ми не будемо в змозі запропонувати повернення і відшкодування цих замовлень.

Ми будемо намагатися виправити будь-які проблеми, які виникли з вашим замовленням і запропонуємо вам можливі варіанти вирішення питання.

Якщо у кованого виробу є виробничий дефект, який не є частиною природної експлуатації, ми виправимо проблему ремонтом або заміною, проте визначення того, що є виробничим браком, вирішують тільки Kovani Vorota. Відшкодування буде можливо тільки, якщо ми будемо вважати, що це є єдино доступним рішенням. Всі роботи за які ми беремося, успішно здаються.

Оскільки всі ковані вироби виготовляються під замовлення (рідко у нас є запас, що лежить на полиці та чекає, коли він буде замовлений), ми не пропонуємо заміну, якщо мала місце неправильна експлуатація. Якщо ви не впевнені в тому, як правильно використовувати виріб або у вас виникли інші питання щодо вашого замовлення, ви можете зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою і ми з радістю допоможемо вам.

ЯК МЕНІ ЗРОБИТИ ПОВЕРНЕННЯ?

Ви повинні будете зв'язатися з нами по електронній пошті, телефоном або особисто, щоб влаштувати повернення товару, ремонт або обмін. Будь ласка, подивіться наші умови повернення вище.

 Я МОЖУ ПРИЇХАТИ І ПОДИВИТИСЯ, ЯК ПРОСУВАЄТЬСЯ РОБОТА НАД МОЇМ ЗАМОВЛЕННЯМ?

Бувають випадки, коли ми самі запрошуємо вас в нашу майстерню для обговорення пропозиції щодо поліпшення певних частин виробів або модернізації. Такі ідеї можуть виникнути «у ході» виготовлення і можуть суттєво доповнити або прикрасити виріб, що виготовляється.

Якщо у вас є бажання самостійно під'їхати на виробництво, то ви можете домовитися з нами про зустріч і ми її організуємо.

На певному етапі ми викладаємо фото процесу виготовлення в нашій групі в Instagram.