FAQ

Всі ковані вироби на нашому сайті оцінені у доларах (американських). Розрахунок проводиться у гривні за курсом НБУ на день розрахунку.

ПОДАТОК НА НАШІ КОВАНІ ВИРОБИ

Для жителів України податок включений у ціну товару на нашому сайті.

ЯКІ СПОСОБИ ОПЛАТИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?

Ви можете розрахуватися з нами готівковим або безготівковим розрахунком.

ЧИ МОЖЕ ЗМІНИТИСЯ ВАРТІСТЬ В ПРОЦЕСІ ВИГОТОВЛЕННЯ?

Щоб ціна на наші ковані вироби не змінювалася в процесі виготовлення, ми прив'язуємо розрахунки до курсу американського долару. У нашій країні курс долару може різко змінюватися у різні боки, а вартість витратних матеріалів, інструменту, палива, фарби і всього іншого залежить від відношення  гривні до долара. Тому, хоч розрахунок і проводиться у гривні, але вона прив'язана до долара. Так забезпечується незмінність вартості наших виробів.

ЧИ БУВАЮТЬ У ВАС АКЦІЇ АБО ЗНИЖКИ?

Більшість нашої продукції ми випускаємо під замовлення. У нас немає залежалих товарів, під які ми могли б організовувати акції або розпродаж, але в певних випадках ми можемо робити індивідуальні знижки. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити таку можливість.

КОЛИ ПОТРІБНО ВНЕСТИ ПЕРШУ ПЕРЕДОПЛАТУ?

Угода на замовлення вступає в силу з моменту підписання договору та внесення передоплати. Передоплата повинна бути внесена не пізніше двох днів з моменту підписання договору. Сума першої передоплати становить 70% від вартості замовлення.

ЯК МОЖНА РОЗСТРОЧИТИ ВИПЛАТИ?

Бувають випадки, коли у клієнта немає можливості внести відразу всю передоплату. Ми можемо обговорити поетапний розрахунок і поділити виплати на більшу кількість частин. Це питання потрібно обговорити до підписання договору і внести цей пункт в договір.