FAQ

Якщо у вас є бажання зробити своїми руками справжні ковані ворота і заощадити 50% вартості, тоді наступна інформація вам буде дуже корисна.

ЯКІ НАВИЧКИ МЕНІ ПОТРІБНІ?

Для людини з технічною спеціальністю (в якого руки ростуть з правильного місця) немає нічого неможливого. Потрібно вміти добре користуватися зварювальним апаратом. Якщо є можливість зварювати шви полуавтоматом - ще краще. Крім вміння зварювати, потрібно володіти кутовою шліф машинкою (болгаркою).

Стане в нагоді досвід роботи зі шпаклівкою по металу і фарбуванням пульверизатором. Все інше справжній майстер повинен вміти.

При складанні кованих виробів важливо бути педантичним до всіх дрібниць. В інтернеті можна знайти багато роликів по збірці кованих виробів. 

Відразу потрібно сказати, що збірка кованих воріт - це непросте заняття навіть для досвідчених майстрів. Потрібно зважити всі за і проти, перш ніж братися за таку роботу.

СКІЛЬКИ ЧАСУ У МЕНЕ ПІДЕ НА САМОСТІЙНУ СБІРКУ?

Близько 5 тижнів йде на збірку кованих воріт для досвідченого майстра з усім необхідним інструментом, включаючи зварювальний напівавтомат і компресор з пульверизатором. Це якщо враховувати 8-ми годинний робочий день і гарну якість виконання.

Збираючи ковані ворота для себе, ви самі визначаєте, які місця робити стандартно, а які доводити до ідеалу. Це все займає час. Якщо ви будете працювати з напарником, то це істотно прискорить роботу.

ЯКИЙ МІНІМАЛЬНО НЕОБХІДНИЙ ІНСТРУМЕНТ МЕНІ ПОТРІБЕН?

Щоб самостійно збирати ковані вироби, потрібно обов'язково мати:

- Зварювальний напівавтомат. Зварювальна маска.

- Кутова шліфмашинка.

- Перфоратор (при монтажах).

- Косинець, рулетка, молоток, переноски, місце для збірки.

ЧИ МОЖУ Я ЗВЕРТАТИСЯ ДО ВАС ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ?

Якщо ви замовили у нас набір під самостійну збірку, то ви, звичайно ж, можете до нас звертатися з питаннями, що виникли. Це не означає, що ви з будь-якої дрібниці можете нам дзвонити. Цінуйте наш час, як і ми цінуємо ваш. Ви повинні розуміти, що самостійна збірка - це серйозне рішення і треба добре все обміркувати перед тим, як наважитись на це.

ЯКИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ЗА КОМПЛЕКТИ ПІД ЗБІРКУ?

Якщо ви хочете замовити у нас комплект під самостійну збірку кованих воріт, то ви повинні будете заплатити повну вартість до початку робіт.