FAQ

ЯКИЙ МЕТАЛ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ КОВАНИХ ВОРІТ?

Для виготовлення кованих воріт ми використовуємо конструкційну низьковуглецеву сталь марки Ст.3. Це стандартна сталь, яка добре піддається куванню і зварюванню.

За формою поперечного перерізу ми використовуємо круглі, квадратні та прямокутні труби. В основному, вони застосовуються для каркасів і несучих частин воріт, але трубам 15х15 та 20х20 ми надаємо фактуру та проковуєм. Також, регулярно використовуємо повнотілі прути круглого, квадратного та прямокутного перетину (смуги), швелери та кути.

ЧИМ ВИ ФАРБУЄТЕ КОВАНІ ВИРОБИ?

Ми фарбуємо наші вироби різної фарбою і дотримуємося думки, що якість фарбування більше залежить не стільки від фарби, як від підготовки основи та правильної технології фарбування. Звичайно, більш дорогі фарби будуть краще наноситися, краще виглядати і довше відпрацюють, але тільки при правильній технології.

Найчастіше, ми наносимо перший шар американською уретановой фарбою ZipGuard білого кольору (для кращого контрасту з незабарвленими областями), а другий шар сірою. Або обидва шари грунту з фосфатом цинку Хімрезерв. Далі, фарбуємо турецькою декоративною фарбою по металу CSTDr. Ferro. Вона буває з молотковим ефектом і з металевою стружкою. Остання нам більше подобається, оскільки вона має шорстку поверхню і на неї дуже добре наноситься патина. Зразки фарб з металевою стружкою представлені у нас на сайті.

Також ми використовуємо акрилову патину Композит різних кольорів. Найпопулярнішими є мідь, бронза, золото і срібло.

СКІЛЬКИ ВАЖАТЬ КОВАНІ ВОРОТА?

Вага кованих воріт має велике значення для опорних стовпів та при виборі потужності автоматики. У характеристиках кожної моделі в нашому каталозі є приблизна вага. Відмитимо, що наші ворота набагато легші аналогічних цілісно кованих за рахунок використання унікальної технології кування труби. При цьому виглядають краще за рахунок створеного об'єму.

Перевага використання даної технології полягає не тільки у можливості вибору більш простої автоматики, але і в тому, що є наші ворота можна встановлювати на більшість опорних стовпів.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАШИТИ КОВАНІ ВОРОТА АРКУШОМ ПРОФНАСТИЛУ АБО ПОЛІКАРБОНАТУ?

Так, можемо. Але вважаємо, що це не завжди гарне рішення. Профнастил, безумовно, є більш бюджетним варіантом, але, на наш погляд, є менш довговічним і не дуже добре поєднується з художньою ковкою. Для зашивання кованих воріт ми використовуємо сталевий 1,5 мм. лист або повнотілий полікарбонат (його ще називають протиударним). Коштує такий полікарбонат дорожче, ніж стільниковий, але не боїться ударів, кігтів собак, перетискання саморізів. У будь-якому випадку, це тільки наша думка і вибір завжди залишається за вами.

КАК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИ СТОВПИ ДЛЯ КОВАНИХ ВОРІТ?

Якщо у вас постало питання підготовки стовпів для кованих воріт, то ви можете прислухатися до наших рекомендацій.

Є два основних типи воріт. Відкатні та розпашні.

Для відкатних воріт стовпи виграють роль напрямних. Основне навантаження несе бетонна основа під систему висування і автоматику. Тут важливо врахувати, в якому напрямку будуть відкочуватися ворота і чи не будуть вони при цьому заважати відкриванню хвіртки. Вздовж огорожі, куди будуть відкочуватися ворота, повинен бути вільний простір.

Також існують різні способи кріплення верхніх напрямних. Якщо ворота мають прямокутну форму і на верхню трубу будуть спиратися ролики, то достатньо кріплення до стовпа. Якщо у відкатних воротах над опорною трубою для роликів будуть ще ковані елементи, то з іншого боку воріт потрібно передбачити ще й опору-кронштейн. В такому разі один ролик буде кріпитися до стовпа воріт, а інший - до кронштейну.

Якщо ковані ворота будуть розсувними, то тут застосовується класичний варіант з бетонними стовпами, пов'язаними між собою цілісним фундаментом. Якщо ворота будуть великими і важкими, то крім загального фундаменту (не менше одного метра глибиною), бажано зробити стовпи з поперечними упорами.