FAQ

З досвідом роботи більш ніж 16 років у виготовленні кованих виробів, ми, безсумнівно, зможемо допомогти вам з виконанням ваших індивідуальними завдань.

У МЕНЕ ВЕЛИКИЙ ПРОРІЗ ПІД КОВАНІ ВОРОТА.  ЧИ ВИТРИМАЮТЬ ПЕТЛІ ТА СИСТЕМИ АВТОМАТИКИ ТАКІ ВЕЛИКІ ВОРОТА?

Як ви розумієте, все залежить від ваги воріт. Також важливу роль відіграє плече сили. Для великих розпашних воріт питання вирішується встановленням посилених петель. Для відкатних -потрібні підрахунки. Так як маркетологи часто завищують показники систем автоматики, то її потрібно підбирати із запасом мінімум в 20%.

Наші ворота із кованої труби, не дивлячись на масивний вигляд, мають не таку велику вагу, як ворота з повнотілого прута. Це дає нам можливість робити ворота будь-яких розмірів.

ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ДЕЯКІ ЕЛЕМЕНТИ ВОРІТ З ЛАТУНІ АБО МІДІ?

Ми можемо додавати елементи з кольорових металів до кованих воріт. Як правило, це латунь або бронза. Потрібно розуміти, що основні несучі частини виконуються зі сталі. Цей конструктив повинен витримувати основні навантаження. Елементи з кольорових металів виступають як декор. Жодна фарба не зможе повторити колір натурального металу. Тому такі елементи дуже доповнюють вироби і роблять їх вишуканішими.

Таких  готових елементів в продажу мало. Як правило, їх потрібно замовляти в ливарних майстернях. Вартість кілограма відлитої латуні або бронзи може досягати до 100 у.о. і вище. Також, заздалегідь потрібно продумувати кріплення (з'єднання) кольорового і чорного  металів (сталь). Такими кріпленнями можуть бути хомути, заклепки, болти, саморізи по металу, різні обтискачі і т.і. На жаль, напівавтоматичне і дугове зварювання не дають надійного з'єднання кольорового металу зі сталлю. Добре вариться тільки нержавіюча сталь зі звичайною. Отже, виготовити ковані ворота з елементами з кольорових металів ми можемо, але це буде коштувати набагато дорожче і строк виготовлення буде більшим.

У МЕНЕ ВЖЕ Є ПРОСТІ ВОРОТА. ЧИ МОЖНА ДО НИХ ПРИВАРИТИ КОВАНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ПОВНІСТЮ ПЕРЕФАРБУВАТИ?

Так, даний варіант можливий, коли необхідно додати «краси» вже існуючим кованим воротам і хвірткам. Головне, щоб стовпи воріт і відкатні системи могли витримувати додаткові навантаження. У більшості випадків, наші ковані елементи складаються з прокованої труби. Вона легше повнотілого прута такого ж перетину і, тому, дуже добре виконує поставлене завдання.

Ми можемо заміряти ворота і хвіртки. Ви підбираєте ковані елементи та візерунки, що вам сподобались. Ми допрацьовуємо їх під ваші форму і розміри.

Стара фарба на воротах повинна бути повністю знята будь-яким доступним способом. Добре з цим справляється піскоструйна обробка. Також, фарбу можна зняти вручну болгаркою з металевою щіткою. Є спеціальна рідина для зняття старої фарби. У будь-якому випадку, доведеться попрацювати.

На місці нові ковані модулі приварюються до каркасу. Стовпи, паркани, тротуарна плитка, дерева, кущі тощо закриваються картоном, папером, фанерою, маляркою або іншими доступними матеріалами від фарби. Необхідні шари фарби наносимо пульверізатором у суху, теплу безвітряну погоду. Також наноситься патина і виріб знову готовий до експлуатації.