FAQ

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДОСТАВКА?

Якщо об'єкт, на який потрібно доставити ковані ворота знаходиться в Київській області, то доставка входить у вартість виробу. Якщо потрібно здійснитит доставку в інші області України, то сума вираховується по кілометражу і обговорюється окремо. Також, впливає кількість виробів, що замовляються і сума замовлення.

ХТО ОРГАНІЗОВУЄ ДОСТАВКУ?

Доставку організовуємо ми. Якщо ви бажаєте самі перевезти ковані вироби, то це питання ми повинні обговорити на консультації. В процесі кінцевої стадії виготовлення кування, ви заздалегідь оповіщаєте нас про дату і час, а також про транспорт, яким буде здійснюватися перевезення. Під конкретні умови перевезення нам потрібно буде підготувати вироби (обкласти м'яким матеріалом і обмотати). При перевезенні пофарбовані вироби не повинні подряпатися, погнутися або замаститися.

ЯКІ УМОВИ ПОТРІБНІ ВАМ ДЛЯ МОНТАЖУ?

Перше, що потрібно, це вільний доступ до місця монтажу. Якщо існують якісь суперечки із сусідами, то їх бажано вирішити до початку монтажу «спірних» виробів. Електрика - 220В. Надані в користування розетка або автомат повинні витримувати 5 кіловат навантаження (навантаження зварювального апарату). Якщо у вашій мережі слабка напруга або місце підключення знаходиться далі 20 метрів від місця монтажу, повідомте нас про це заздалегідь.

На монтажі не обов'язково, але бажано мати доступ до водопровідної води. Можуть стати в нагоді будівельні козли, драбини, фанера і картон. У холодну пору року потрібно тепле приміщення для переодягання робочих та зберігання інструменту. Якщо у вас такого місця немає, то просимо нас повідомити завчасно.

СКІЛЬКИ ДНІВ ЗАЙМАЄ МОНТАЖ?

Монтаж може займати від декількох хвилин до декількох днів. Все залежить від того, що ми монтуємо. Якщо це розсувні ворота або хвіртка, то, як правило, це займає один день. Якщо це відкатні ворота, то все залежить від попередньої підготовки фундаменту під систему автоматики. Монтаж 20 метрів кованого паркану займе близько двох днів. Уточнити строк монтажних робіт ми зможемо на консультації, виходячи з особливостей вашого замовлення.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЕРЕДАННЯ ВИРОБУ?

Коли виріб встановлено, то ми з вами або з вашим представником все оглядаємо. У разі позитивного результату підписуємо акт здачі-приймання виробу. Якщо виявляємо недоліки, то виправляємо їх. Після підписання акту передання-приймання здійснюємо кінцевий розрахунок